Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı, nakliye sektörü dahilinde evden eve taşımacılık ya da ofis taşımacılığı dışında bir de az sayıda eşyaların taşınabilmesi için müşterilere sunulan hizmet türüdür. Diğer adı ile Parsiyel taşıma olarakta bilinmektedir.

parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Orhangazi Parça Eşya Taşımacılığı Nedir?

Taşınma deyince aklımıza gelen çok fazla eşyalar, büyüklü küçüklü koliler olabilmektedir. Ancak her zaman bu tarz bir taşıma söz konusu olmayabilir. Bazen birkaç adet kolide ibaret olan taşıma için kocaman kamyonların çalışması yerine Orhangazi parça eşya taşımacılığı diye bir sistem geliştirilerek birden fazla müşterinin eşyaları tek bir kamyonda toplanarak aynı güzergah içerisinde taşınma işlemi gerçekleştiriliyor. Bu tarz sistemin maliyeti normal bir nakliyeye göre çok daha uygun olabilmektedir.

Bu şekilde çok az eşya taşıması için böyle bir taşıma sistemi ile eşyalarınızın taşınmasını talep ediyor iseniz öncelikli olarak iyi bir firma bulmanız gerekmektedir. Kurumsal ve profesyonel çalışan firmalar bu tarz ince ayrıntılara çok önem vermektedirler. Parça eşya nakliyesi ‘nde en önemli risk eşyaların karışma riskidir.

Ambalajlama

Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetimizde Eşyalarınız Güvende

Büyük çaplı iş gören firmalar numaralandırma sistemi ile hareket ettikleri için bir karışıklığa mahal vermeden eşyaların teslimini sağlamaktadırlar. Bu firmaların hizmetleri biraz daha maliyetli olabilir ancak eşyalarınız karışmadığı gibi hızlı ve güvenli bir şekilde taşıması da sağlanır. Normalde bu tarz taşıma sistemlerinde eşyaların hasar görme riski de oluşabilmektedir. Kurumsal firmalar da bu risk durumu en aza indirilmektedir.

orhangazi evden eve nakliyat

Eşyaların türü ve gideceği konum araç içi yerleşimde çok önemlidir. Taşıma yapılan güzergahtaki en yakın mesafedeki eşyalar en arkaya yüklenir. Farklı aparatlarla eşyaların karışması engellenir. Parça eşya taşımacılığı ‘nda taşıma maliyeti daha uygundur. Bu yüzden dairesi ufak yada az eşyası olanlar için ideal taşınma yöntemidir.

Şehirler Arası Parsiyel Taşıma

Bursa iline bağlı olan Orhangazi ‘de şehirler arası parsiyel taşıma hizmeti ihtiyacı ‘nın büyük bir kısmı firmamız tarafından karşılanmasında başlıca neden araç sayımızın fazla olmasıdır. 10 teker aracımızla bu tarz taşımalarda asla müşteriye bir sorun yaratmıyoruz.

,
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05426273842
istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat asansörlü nakliyat kartal evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat iskenderun nakliyat osmaniye den eve nakliyat hatay nakliyat